2000 TL ve üzeri tüm siparişlerde ücretsiz kargo
Sepetim

Mini Sepet

Ücretsiz İade ve Garanti Koşulları

Ücretsiz İade & Garanti KoşullarıÜcretsiz Kargo

2000 TL üzeri siparişleriniz MNG Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

*Aynı siparişe ait parçalı ürün değişimi, iadesi kabul edilmeyecektir. Ve aynı sipariş numarasına ait 1 kere iade veya 1 kere değişim hakkı bulunmaktadır.

İade ürünlerinizi kuryeye ya da şubeye teslim ederken firmamıza ait sözleşme kodunu belirterek iade işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme kodları ise şu şekildedir;

 

MNG Kargo

:

583 365 602

 

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Garanti  ve İade Koşulları

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. İade Gönderileri MNG Kargo ile tamamen ücretsizdir. Almış olduğunuz ürünün ambalajını tahrip etmeden - bozmadan, ürünü kullanmadan, üzerinde takılı olan marka aksesuarlarını eksiksiz olarak fatura tarihinden itibaren on (10) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Tarafınıza ulaşan sevk irsaliyesinin arka kısmında yer alan bölümleri doldurarak tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Havale / EFT ve yöntemi ile yapılan alışverişlerde iade için mutlaka bir Hesap / IBAN numarası belirtmeniz gerekmektedir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ürünün teslim edileceği anda var olan herhangi bir tahribat ya da eksiklik teslim eden kargo firmasına durum ile ilgili yazılı tutanak tutturulmadığı taktirde firmamız oluşmuş olan durumdan kaynaklı sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, marka etiketleri eksik vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir eksiklik, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, üretim kaynaklı oluşması muhtemel lekelenmeler haricinde olmuş lekeler ve sair durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde STEINZ ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

İade İşlemleri

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı günden itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Havale iadeleri 14 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 


İade Adresi :

BRAVE GLOBAL TEKSTİL LTD. ŞTİ. Mahmutbey Mh. Ordu Cd. 38-40 Bağcılar/İstanbul